Günümüzde hem erkekler hem kadınlar aynaya baktıklarında kendilerini iyi ve mutlu hissetmek istiyorlar. Medikal estetik alanındaki ilerlemeler estetik kaygıları gidermek ya da yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek isteyen kişilere birçok yeni ve etkili teknikten yararlanma ve sosyal hayatlarına hızlı bir şekilde geri dönme imkanı sunuyor.

Medikal estetik, hastanın fiziksel görünümünü iyileştirmeyi amaçlayan non-invasive ve minimal invasive tüm tıbbi prosedürleri kapsar. Medikal estetik, yalnızca dermatologlar ya da plastik cerrahlar tarafından uygulanmaz. Farklı uzmanlık alanlarına sahip tüm doktorlar hastalarının kendi uzmanlıkları kapsamındaki ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamaya yönelik medikal estetik prosedürlerini uygulayabilirler.

Modern tıbbın yeni trendi olan medikal estetik, yalnızca sağlıklı olmak değil aynı zamanda formda olmak ve yaşlanmanın etkilerini de en aza indirmek isteyen kişilere çok az riskli, hızlı ve non-invasive prosedürle büyük bir kolaylık sunar. Medikal estetik özellikle 30 – 45 yaş arasındaki kişilere uygulanır. Hasta medikal estetik prosedürlerinin ardından kısa bir süre içerisinde günlük hayatına dönebilir.

RANDEVU TALEBİ

    Arabic AR English EN German DE Russian RU Turkish TR